• Anasayfa
  • 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi
  • Ekstremite Arterial Doppler

Ekstremite Arteriel Doppler

Arteriel Doppler özellikle alt ekstremitelerde dolaşım bozukluğu düşünüldüğünde istenilen bir incelemedir. Arteriel Doppler incelemesi ile atar damarlarda akan kan akım hızları ve kan akımın miktarı incelenebilir. Ayrıca bu tetkikle damar duvarlarında plak olup olmadığı, kritik bir darlık söz konusu olup olmadığı araştırılır. Arterleri ilgilendiren hastalıklarda temel incelemedir. Detaylı incelemeler günümüzde anjigrafi incelemeleri ile yapılmaktadır. Anjiyografik incelemeler direk röntgen ışınları kullanılarak yapılabileceği gibi manyetik rezonans görüntüleme teknikleri kullanılarak da yapılabilir.

Spektromar Görüntüleme Merkezi olarak biz özellikle ultrasonografi ve Doppler ultrasonografi konularında son derece deneyimli radyoloji uzmanları ile çalışmaktayız. Spektromar, ultrasonografi cihazları konusunda ki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve en gelişmiş cihazları mümkün olduğunca çabuk bünyesine dahil etmektedir.

Günümüzün en gelişmiş ultrasonografi cihazı olarak kabul edilen Toshiba Aplio 400 merkezimizde tüm ultrasonografik tetkiklerde, konusunda son derece deneyimli hekimlerce kullanılmaktadır.

Spektromar

A. Fişekhane Cad. No:60A-1
Bakırköy 34410
İstanbul / Türkiye

Spektromar

T. +90 (212) 570 72 85
F. +90 (212) 543 91 13

TIBBİ TAHLİL LABORATUVARI


Bireysel Test Sonuçları
Kurumsal İşlemler

Apertura de cuenta bet365.es